Lidhje bakri me shtytje
Shtëpi » Produktet » Pjesë të sistemit të centralizuar të vajosjes » Trupi i Lidhjes së Lubrifikimit dhe Distributori » Fugë bakri me shtytje

ngarkim

Shperndaje te:
butoni i ndarjes së Facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
butoni i ndarjes kakao
butoni i ndarjes së snapchat
Ndani këtë buton të ndarjes

Lidhje bakri me shtytje

Përshkrim i shkurtër:

● Inspektimi i produktit, Garanci për dy vjet

●Pjeset perfshijne distributorin, bashkimin, tubin e vajit, filtrin e vajit dhe matësin e presionit etj.


 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Min.Sasia e porosisë: 1 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Sasi:

  Lidhje bakri me shtytje, lidhje e shpejtë për tubin e vajit në sistemin e lubrifikimit

  Lidhje bakri me shtytje 1


  Profili i Kompanisë

  Baotn Intelligent Lubrication Technology (Dongguan) Co, Ltd, është zhvilluar në një nga prodhuesit kryesorë të makinerive të specializuar në sistemet e centralizuara të lubrifikimit.E themeluar në gusht 2006. Kompania i përmbahet qasjes strategjike se integriteti është thelbësor dhe cilësia fiton të ardhmen' Ajo prodhon një shumëllojshmëri produktesh të pajisjeve lubrifikuese cilësore dhe të qëndrueshme, duke përfshirë sistemin e vajosjes së vajit të tipit volumetrik ose rezistent, vajosjen me yndyrë të tipit vëllimor ose progresiv pompë, vaj vaji dhe ajri me spërkatje, pompë uji qarkullues, aksesorë të sistemit të lubrifikimit, të cilat përdoren gjerësisht në të gjitha llojet e prerjes së metaleve, makinerive CNC, qendrave të përpunimit, stampimit, printimit, tekstilit, ashensorit, minierave.sistemi i vajosjes së ushqimit, shkritores, plastikës dhe industrive të tjera8d9d4c2f2

  Turneu i ekipit BAOTN

  1

  3 (2)

  3

   

  Kompania jonë është një prodhues dhe shpërndarës profesionist i pajisjeve të sistemit të lubrifikimit të centralizuar për 15 vjet.Dhe produktet tona përdoren gjerësisht në pajisjet e sistemit të lubrifikimit në industritë e mëposhtme
  1. Pajisjet e prerjes së përpunimit të metaleve
  2, pajisjet 3C
  3, pajisjet e drurit
  4, pajisjet e llamarinës
  5, automatizimi
  6, pajisjet e formimit
  7, pajisjet lidhëse
  8, pajisjet e tekstilit
  9, printim letre paisje per paketimin e ushqimeve
  10. Ashensor
  11. Makineri ndertimi
  12, makina

  1 (1)

  Pompë vajosje e yndyrës elektrike BDG

  1 (2)

  BAG Pompë vajosjeje pneumatike me yndyrë

  1 (3)

  Pompë vajosje e yndyrës elektrike BDGS

  1 (4)

  BT-A2P4 Pompë e hollë lubrifikimi me vaj me ekran dixhital

  Shërbimi ynë

  Ne mund t'ju ndihmojmë të zgjidhni pompën e duhur
  Shërbimi i përsosur pas shitjes dhe porosia e madhe
  OEM pranohet
  Testimi i rreptë për të siguruar cilësi të lartë që çdo produkt do të kalojë nëpër teste të rrepta

  Avantazhi ynë:

  2 vjet garanci për produktet tona
  Përvoja 13 vjeçare e marketingut dhe prodhimit të sistemit lubrifikues të veglave të makinerive
  Testim i rreptë për të siguruar cilësi të lartë që çdo produkt do të kalojë nëpër teste strikte.
  Mund të ofrohet shërbim i shkëlqyer pas shitjes

  Certifikata

  999

  E mëparshme: 
  Tjetër: 

  Lidhjet e Shpejta

  Na kontaktoni

   Tel: +86-768-88697068 
   Telefoni: +86-18822972886 
   Email: 6687@baotn.com 
   Shto: Ndërtesa nr 40-3, Rruga Nanshan, Songshan Lake Park City Dongguan, Provinca Guangdong, Kinë
  Lini një mesazh
  Na kontaktoni
  E drejta e autorit © 2024 BAOTN Intelligent Lubrication Technology (Dongguan) Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.| Harta e faqes | Politika e privatësisë