● Lubrication stabile di ogni puntu di lubrication.
● Lubrication Start-up, funzione memoria power-off.
●With un-way setting valve, oliu ùn flussu daretu, guarantisci cumplettamente lubrication.
● Cù prutezzione di surriscaldamentu, u mutore hè durable.
| Disponibilità: | |
|---|---|
| quantità: | |

1 L'interruttore di livellu di liquidu è l'interruttore di pressione (opcional) sò furniti. Quandu u voluminu di l'oliu o a pressione hè insufficiente, u signale anormale hè uscita.
2.L'indicatore luminosu di u pannellu indica u statutu di putenza è di lubricazione di u muffa d'iniezione d'oliu.
3.U sistema hè furnitu cù chjave FEED, è a lubricazione obligatoria hè appiicata.
4.Time setting: unicu massimu lubrication duration≤2min, è u tempu intermittenti hè almenu 5 volte di u tempu lubricating.
5.U mutore hè furnitu cù auto-prutezzione per impediscenu a temperatura alta è a sobrecarga di u mutore.
6.Nisun dispusitivu di decompression hè furnitu cù sistema di resistenza-tipu, usatu cù distributore joint proporzionale (Refer to page 29 ~ 31).
7.Overflow valve hè furnitu à impedisce danni da injector oliu è pipeline. Un fusible internu hè furnitu per prevene a scheda IC è u mutore dannatu da u cortu circuitu.
| articulu | Tipu di resistenza |
| Garanzia | 1 anni |
| Nome di marca | BAOTN |
| Numero di mudellu | BTA-C1 |
| Locu d'origine | Cina |
| Applicazione | Industria automobilistica, schiuma CNC |
| Fonte di putenza | Elettricu |
| Pressione | Pressione bassa |
| Struttura | Pompa à ingranaggi |
| Size Outlet | 6 mm |
| Tensione | 24V 220V |
| putenza | 20W |
| Pressione valutata in tuttu | 1 Mpa |
| Pressione massima attraversu | 2,5 Mpa |
| In tuttu | 200 cc/min |
| Volume di u tank d'oliu | 2/3/4/6/8L |
Profilu di a cumpagnia
BAOTN Intelligent Lubrication Technology (Dongguan) Co., Ltd. hè una impresa high-tech dedicata à i sistemi di lubrificazione intelligente, situata in a bella è dinamica Dongguan Songshan Lake Science City, Dongguan, China. Dapoi u so stabilimentu in u 2006, BAOTN Lubrication hà praticatu attivamente a so visione corporativa di 'diventà un sistema di lubrificazione di prima classe è un fornitore di servizii', è hà stabilitu una rete di serviziu estensiva in u mondu per risponde à i bisogni di i clienti globale. I prudutti di a cumpagnia includenu u sistema di lubrificazione di l'oliu magre, u sistema di lubrificazione di grassu, u sistema di lubrificazione oliu-aria è u sistema di lubrificazione di nebbia d'oliu, etc. I prudutti sò usati in i campi di l'utensili CNC, l'automatizazione, i tessili, l'ingegneria, a metallurgia, a generazione di energia eolica è l'industria pesante. BAOTN Intelligent Lubrication aderisce à u talentu è a tecnulugia cum'è a basa per l'investimentu cuntinuu in a tecnulugia di R&D, l'intruduzione di u sistema di gestione di R&D PLM, a creazione di u 'Laboratoriu di Lubricazione Intelligente Tribology' per u prucessu di sviluppu di produttu per furnisce una verificazione di prova cumpleta. Sutta a guida di a pulitica di qualità di 'Qualità Prima, Migliuramentu Cuntinuu, Participazione Piena, Soddisfazione di u Cliente', avemu introduttu u sistema di gestione di qualità ISO9001, sistema di gestione di qualità IATF16949, sistema ERP, sistema di segnaletica digitalizzata in situ, è hà stabilitu centri di fabricazione di precisione automatizatu per realizà un sistema di produzzione intelligente, automatizatu è digitalizatu. sistema di pruduzzione. A cumpagnia hà vintu una quantità di onori cum'è l'imprese high-tech, l'imprese innovatrici è e medie imprese, specializate è speciali novi è picculi imprese, imprese di multiplicazione sinergica, unità di standard di u gruppu di sistema di lubrificazione di grassu in l'industria di machini di custruzzione in Cina, Baoteng Engineering Technology Research Center of Intelligent Lubrication Equipment è altri onori, è hà vintu un brevettu R & D. Lubricazione Intelligente BAOTN, cuncintrata nantu à a riduzione di l'attrito è l'aumentu di l'efficienza, è a cumpetitività core di i clienti.