| Disponibilità: | |
|---|---|
| Quantità: | |
BTA-C1
Vantaggio di u produttu
Prestazione è caratteristiche:
- L'interruttore di livellu di u liquidu è l'interruttore di pressione (opcional) sò furniti, Quandu u voluminu di l'oliu o a pressione hè insufficiente, un signalu anormale hè emessu.
- L'indicatore luminosu di u pannellu indica u putere è u statu di lubrificazione di u moldu di iniezione d'oliu.
- U sistema hè furnitu cù chjave FEED, è hè applicata a lubricazione obligatoria.
- Impostazione di u tempu: una sola durata massima di lubrificazione 2min, è u tempu intermittente hè almenu 5 volte di u tempu di lubrificazione.
- U mutore hè furnitu cù autoprutezzione per prevene a temperatura alta è a sobrecarga di u mutore.
- Nisun dispositivu di decompressione hè furnitu cù un sistema di resistenza, utilizatu cù un distributore di articulazione proporzionale.
- A valvula di overflow hè furnita per prevene danni da l'iniettore d'oliu è a pipeline.
- Un fusible internu hè furnitu per prevene u bordu lC è u mutore dannatu da u cortu circuitu.
Parametri tecnichi
| Articulu | Valore |
| Tipu di mudellu | BTA-C1 |
| Fonte d'energia | Elettricu |
| Struttura | Pompa à ingranaggi |
| Tensione | 110V, 220V |
| putenza | 20W |
| Tempu di lubrificazione (S) è tempu intermittente (M) | Cuntrullatu da un PLC esternu |
| Pressione nominale | 1,0 Mpa |
| Pressione massima di output | 2,5 Mpa |
| In tuttu | 200 cc/min |
| U diametru di u tubu d'oliu d'uscita | 4 mm, 6 mm |
| Interruttore di pressione | Opcional |
| Interruttore di livellu di liquidu | Alimentazione in a pusizione superiore o bassa |
| Volume di u tank d'oliu | 2L,3L,4L,6L,8L |
Usi di u produttu
CNC,Forma di tubu di rame,Mandrini di prova,Taglio multi-fili solari;Tipi di pompa ad ingranaggi (intermitenti): applicabile per vari tipi di macchinari cù oleodudu principale di 10 metri, altezza massima di 8 metri è punti di lubrificazione di massimu 50 punti.