| Disponibilità: | |
|---|---|
| Quantità: | |
BTB-C1
Vantaggio di u produttu
Prestazione è caratteristiche
- Interruttore di livellu di liquidu è interruttore di oressure (opcional) sò furniti. Quandu u voluminu di l'oliu o a pressione hè insufficiente, u signale anormale hè uscita.
- L'indicatore luminosu di u pannellu indica u putere è u statu di lubrificazione di u moldu di iniezione d'oliu.
- U sistema hè furnitu cù chjave FEED, è hè applicata a lubricazione obligatoria.
- Motore operatu in permanenza
- Nisun dispositivu di decompressione hè furnitu cù un sistema di resistenza, utilizatu cù un distributore di cumpressione proporzionale.
- A valvula di overflow hè furnita per prevene danni da l'iniettore d'oliu è a pipeline.
- Un fusible internu hè furnitu per prevene u bordu lC è u mutore dannatu da u cortu circuitu.
Parametri tecnichi
| Articulu | Valore |
| Tipu di mudellu | BTB-C1 |
| Fonte d'energia | Elettricu |
| Struttura | Pompa à ingranaggi |
| Tensione | 110 V, 220 V, 24 V DC |
| putenza | 25W, 40W |
| Tempu di lubrificazione (S) è tempu intermittente (M) | Cuntrullatu da un PLC esternu |
| Pressione nominale | 1,0 Mpa |
| Pressione massima di output | 3,5 Mpa |
| In tuttu | 200cc/min, 300cc/min |
| U diametru di u tubu d'oliu d'uscita | 4 mm, 6 mm |
| Interruttore di pressione | Opcional |
| Interruttore di livellu di liquidu | Alimentazione in a pusizione superiore o bassa |
| Volume di u tank d'oliu | 3L,4L,6L,8L |
Usi di u produttu
CNC,Forma di tubu di rame,Mandrini di prova,Taglio multi-fili solari;Tipi di pompa ad ingranaggi (continuu): applicabile per diverse machini è equipaggiamenti cù tubu d'oliu principale di massimu 15 neters, altezza di 8 metri è punti di lubrificazione di massimu 100 punti.