| Disponibilità: | |
|---|---|
| Quantità: | |
BTB-A1
Vantaggio di u produttu
Prestazione è caratteristiche
1. U sistema hè cunfiguratu cù modi di azzione 3.
a、Lubrificazione: quandu si accende, eseguisce u timing di lubricazione.
b、Intermittente: eseguite un timing intermittente dopu chì a lubrificazione hè finita (unità di tempu cunvertita).
c 、 Memoria: in casu di accensione dopu spegnimentu, ripiglià u tempu intermittente incompletu.
2. U tempu di lubricating è u tempu intermittenti pò esse aghjustatu. (Funzione di serratura integrata, è u tempu di lubrificazione è intermittenti dopu a paràmetra hè chjusa).
3. Furnitu cù un interruttore di livellu di liquidu è un interruttore di pressione (opcional). Quandu u voluminu o a pressione di l'oliu hè insufficiente, u beeper fa un sonu, manda l'alarma è offre un output di signale anormale.
a、Quandu a pressione hè insufficiente, Erp hè visualizatu.
b、Quandu u livellu di liquidu hè insufficiente, Ero hè visualizatu.
4. U tempu di u sistema pò esse cunfiguratu, u tempu di lubrificazione LUB: 1-999 (secondi), INT u tempu intermittenti: 1-999 (minuti) (adattatu se necessariu)
5. L'indicatore di u pannellu mostra u statu di lubricante è intermittenti.
6. U sistema usa RST chjave per furzà lubricating o eliminà signali anormali rapportu.
7. Motor continuu operatu
8. Nisun dispusitivu di decompression hè furnitu cù sistema di resistenza-tipu, usatu cu distributore joint proportional
9. Overflow hè furnitu à prutezzione di injector oliu è pipeline da esse guastatu da alta pressione.
Parametri tecnichi
| Articulu | Valore |
| Tipu di mudellu | BTB-A1 |
| Fonte d'energia | Elettricu |
| Struttura | Pompa à ingranaggi |
| Tensione | 110 V, 220 V, 24 V DC |
| putenza | 25W, 40W |
| Tempu di lubrificazione (S) è tempu intermittente (M) | 1-999 |
| Rated Preuusre | 1,0 Mpa |
| Pressione massima di output | 3,5 Mpa |
| In tuttu | 200cc/min, 300cc/min |
| U diametru di u tubu d'oliu d'uscita | 4 mm, 6 mm |
| Interruttore di pressione | Opcional |
| Interruttore di livellu di liquidu | Iè |
| Beeper | Iè |
| Volume di u tank d'oliu | 3L,4L,6L,8L |
Usi di u produttu
CNC,Forma di tubu di rame,Mandrini di prova,Taglio multi-fili solari;Tipi di pompa ad ingranaggi (continuu): applicabile per diverse machini è equipaggiamenti cù tubu d'oliu principale di massimu 15 neters, altezza di 8 metri è punti di lubrificazione di massimu 100 punti.