| Disponibilità: | |
|---|---|
| Quantità: | |
GEN-2
Vantaggio di u produttu
Prestazione è caratteristiche:
- U ciclu di travagliu di a pompa di lubrificazione pò esse cuntrullata da u PLC host o un controller separatu.
- Pone u dispusitivu di rilievu di pressione di a valvula solenoide, quandu a pompa di lubrificazione si ferma, assicuratevi chì u sistema allevia automaticamente è rapidamente a pressione.
- Hè dotatu di un dispositivu di valvula di regulazione di pressione chì pò stabilisce in modu indipendenti a pressione di travagliu di a pompa di lubrificazione per assicurà a so sicurità.
- Un dispositivu di valvula di scarico hè furnitu per eliminà l'aria da a camera di a pompa di lubrificazione è assicura chì a pompa di lubrificazione sia sbloccata.
- Cù trasmettitore di livellu d'oliu bassu, cuntatti normalmente aperti o cuntatti normalmente chjusi ponu esse selezziunati secondu u sistema.
- Aduprate una pistola di grassu per aghjunghje grassu à u reservoir di a pompa di lubrificazione attraversu un filtru di grassu per evità impurità è aria in u sistema di lubrificazione per migliurà u sistema di lubrificazione.
- U sistema di lubrificazione hè furnutu cù un switch di pressione. chì pò monitorà in modu efficace u sistema di pipeline per interrompe u flussu, perdite è altri fenomeni di mancanza di pressione.
- Per l'aspirazione di vacuum hè aduprata una cassetta d'oliu à molla.
- Dotatu di un dispositivu di rilievu di pressione in u sistema volumetricu, utilizatu cù u distributore GFD / GFE.
Parametri tecnichi
| Articulu | Valore |
| Tipu di mudellu | GEN-2 |
| Fonte d'energia | Elettricu |
| Struttura | Pompa à pistone |
| Tensione | 110 V, 220 V, 24 V DC |
| putenza | 25W, 35W |
| Pressione massima d'ejection | 8,0 Mpa |
| In tuttu | 20 cc/min |
| U diametru di u tubu d'oliu d'uscita | 6 mm |
| Volume Tank Oil | 2L |
Usi di u produttu
Trattamentu di machining,Industria 3C,Automazione,Legnu,Taglio laser,Forma termica,Automobile,Custruzzione è Minera,Eolicu