Искуство за подмачкување и решенија
Обезбедете решенија за подмачкување во стил на консултант
Високо исплатливи и приспособени услуги
 
Прочитај повеќе
Операторите сакаат производи со ниско одржување со ниско влијание врз животната средина - и уште пониски оперативни трошоци.
Профитабилноста зависи од тоа.
BAOTN го нуди вистинското решение за подмачкување за секој лубрикант, врз основа на примената - од моќни рачни алатки за подмачкување до напредни системи за автоматско подмачкување.
Прочитај повеќе
Одржувајте ги машините да работат Изведбата на машинскиот алат игра клучна улога во ефикасноста на производството и квалитетот на производот.
Сигурен производител  на систем за подмачкување

Кој е BAOTN
Првокласен давател на решенија за системи за подмачкување
Вовед на компанијата: BAOTN Интелигентна технологија за подмачкување (Dongguan) Co., Ltd. е високо-технолошка компанија специјализирана за интелигентен систем за подмачкување и се наоѓа во прекрасниот и живописен Songshan Lake Dongguan City во Кина.
Технологијата го менува светот, а иновациите ја менуваат иднината.
BAOTN, со својот силен дух на иновативност, активно спроведе заеднички развој со Универзитетот за технологија на Јужна Кина и успешно го реши предизвикувачкиот технолошки проблем на индустријата за прецизност на поместувањето од 0,01 ml при подмачкување масло-гас.
Едношалтерско решение за системи за подмачкување
Што нудиме
Обезбедете одлични системи и услуги за подмачкување
01

Услуги за претпродажба

Услугите вклучуваат консултации и препораки за производи, помагајќи им на клиентите да направат информиран избор врз основа на нивните специфични потреби.
02

Услуги во продажба

Вклучете ефикасна обработка на нарачките, навремена испорака и професионални упатства за инсталација.
03

Услуги по продажба

Гаранција на производот, поддршка за инсталација и ракување со повратните информации од клиентите.
Да станете добар избор на клиенти
Предност
за системи за автоматско подмачкување Информации
03-0528.jpg

Петдневната 13-та изложба на машински алати со CNC во Кина (CCMT2024) успешно заврши на 12 април 2024 година во Шангајскиот нов меѓународен изложбен центар.CCMT2024 повторно се одржува по 6 години.Оваа изложба за прв пат ги користи сите 17 затворени изложбени сали на Шангај Новиот меѓународен изложбен центар

28 април 2024 година
02.jpg

Предности од користењето на пумпата за масло BTA-A2 Со континуираниот напредок на науката и технологијата, побарувачката за масло за подмачкување во индустриската опрема исто така се зголемува.Пумпата за подмачкување масло за менувачот, со својот уникатен дизајн на запчаник, може да обезбеди доволно масло за подмачкување за опремата за кратко време.

28 април 2024 година
03.jpg

Силно препорачува ETC систем за ладење за подмачкување масло и гас.Погоден е за вретена со голема брзина и висока прецизност.Се прилагодува на потребите на најновиот развој на механичка индустриска опрема, особено за висока температура, тежок товар, голема брзина, екстремно мала брзина и вода за ладење

28 април 2024 година

Брзи линкови

Контактирајте не

 Тел: +86-768-88697068 
 Телефон: +86-18822972886 
 Е-пошта: 6687@baotn.com 
 Додадете: Зграда бр. 40-3, патот Наншан, паркот на езерото Сонгшан, градот Донггуан, провинција Гуангдонг, Кина
Авторски права © 2024 BAOTN Intelligent Lubrication Technology (Dongguan) Co., Ltd. Сите права се задржани.| Мапа на сајтот | Политика за приватност